Llorente nakloněn přesunu do Chelsea

Fernando Llorente chce obnovit spolupráci s Antonem Contem v Chelsea, ovšem jen v případě, že bude dvojkou za Diegem Costou.

Chelsea, která se mimo jiné odvolala proti červené kartě Johna Terryho, se snaží vyjednat příchod Llorenteho, ovšem Michy Batshuayi by raději šel hostovat do West Hamu než do jižního Walesu.

Conte chce přivést Llorenteho, s nimž rok pracoval v Juventusu, aby posílil naděje Chelsea na zisk titulu.

31letý útočník je údajně myšlence přesunu na Stamford Bridge nakloněn, nicméně nechce být až třetí volbou za Costou a Batshuayiem.

Tím se zvyšuje pravděpodobnost odchodu Batshuayie na hostování, i přestože by Chelsea preferovala, aby zůstal na Stamford Bridge i po zbytek sezony.

Swansea dala najevo, že má zájem vzít Batshuayie na hostování jako součást Llorenteho přestupu, ovšem sám Belgičan preferuje hostování ve West Hamu, který se o něj nadále zajímá.

Kromě toho vyšlo najevo, že Chelsea aktivovala klauzuli pro návrat Nathana Akého z Bournemouthu pouhých 24 hodin před jejím vypršením.

Aké přišel do Bournemouthu na sezonní hostování, ovšem Chelsea do smlouvy vložila klauzuli, která ji umožňovala stáhnout svého zadáka během prvních sedmi dní zimního přestupového období.

Chelsea o svém záměru povolat Akého zpět informovala Bournemouth v pátek pozdě v noci, s tím že zmíněná klauzule by vypršela v sobotu o půlnoci.

Akému bylo řečeno, že se bude prát o místo na levé straně Conteho obranného tria a na pozici levého halfbeka, a jeho návrat se považuje za průlomový pro Chelsea, která své hráče z hostování povolávala zpět je tehdy, když to nefungovalo.

238 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 238 komentářů