Drogba: Zajímají mě týmové úspěchy

Současný nejlepší střelec Chelsea Didier Drogba je více než se svojí střeleckou produktivitou spokojen při pohledu na postavení týmu v tabulce Premier League.

Jedna z vůdčích postav předešlých sezón se musela na začátku té současné nejprve vyrovnat s příchodem konkurenta Shevchenka a posléze mu i pomoci při změně z italského na drsný anglický styl.

Drogba navzdory všemu svého par?áka střelecky zastínil, trefil se již devětkrát, jedním z gólů mimojiné zařídil i vítězství v prestižním duelu s Barcelonou.

28-letý reprezentant Pobřeží slonoviny je přesto v kontaktu s manažerem Lyonu Jeanem-Michelem Aulasem, pro případ, že by nebyl se svojí formou v Anglii spokojen.

„S Lyonem jsem často v kontaktu, ptají se mě, jak se mi daří a přemlouvají mě, abych se jednoho dne vrátil do Francie,“ uvedl Drogba.

V současné době nemá na odchod žádné pomyšlení, je rád, že se mu daří, ale rychle dodává, že týmový úspěch pro něj znamená mnohem víc.

„Po příchodu z Marseille mě zajímaly jen osobní statistiky, ale po zisku dvou titulů v Premier League jsem si uvědomil, že nejdůležitější jsou kolektivní úspěchy,“ dodal na závěr.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.