Chelsea uvažuje o stažení Akého

Trenér Chelsea Antonio Conte uvažuje o možnosti stažení Nathana Akého z hostování v Bournemouthu, přičemž zdroje stanici ESPN řekly, že rozhodnutí ohledně budoucnosti mladého Holanďana by mělo padnout tento víkend.

Aké byl v létě v kádru Chelsea pro Antonia Conteho pouze do počtu a odešel tak hostovat na Vitality Stadium, kde se v posledních týdnech usadil v základní sestavě celku Eddiho Howa a předvedl několik impresivních výkonů.

Přechod Chelsea na systém 3–4–3 však vyústil v potřebu dalšího levonohého hráče, který bude konkurencí pro Marcose Alonsa na pozici levého halfbeka, a zároveň by tím byla pokryta i zadní řada. A ve smlouvě, s níž se Aké přesunul do Bournemouthu, je zakotvena klauzule na předčasný návrat.

„Aké je opravdu dobrý hráč a v posledních pěti zápasech začal nastupovat v dresu Bournemouthu a hraje každý zápas,“ řekl Conte na páteční tiskovce. „Upřímně, tuto situaci zvažuji, protože Aké by pro nás mohl být v tomto přestupovém období zajímavou příležitostí.“

Zpět v tréninku s Chelsea je také Kenedy, jež se vrátil z neúspěšného hostování ve Watfordu, nicméně Conte chce jeho i Charlyho Musondu – jež se vrátil z Realu Betis – nejprve prověřit, a až poté se rozhodnout, zdali bude lepší je poslat na hostování, či si je ponechat v kádru.

Akého lednový návrat by zmírnil potřebu Chelsea posílit obrané šiky v průběhu tohoto složité zimního období, a Conte v pátek prozradil, že návrat Kurta Zoumy po 11 měsíční absenci způsobené zraněním znamená, že příchod nového stopera během lednového přestupového období je nepravděpodobný.

289 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 289 komentářů