Chelsea se zajímá o Llorenteho

Antonio Conte má podle dnešních zpráv řady médií zájem o útočníka Swansea Fernanda Llorenteho, kterého by chtěl přivést během zimního přestupového období.

Španělský forward působil pod Contem v Juventusu v ročníku 2013–14 a manažer Chelsea ho vidí jako ideální náhradu za Diega Costu, v případě že by se brazilský rodák zranil či byl suspendován.

Chelsea by ho ráda získala ať už na hostování nebo trvalý přestup, nicméně si je vědoma toho, že bude složité přesvědčit Swansea k prodeji útočníka, jenž v letošní sezoně vstřelil v trápícím se celku šest gólů.

31letý Llorente přestoupil do Swansea loni v létě ze španělské Sevilly a je vysoce nepravděpodobné, že nový kouč „Labutí“ Paul Clement svolí k odchodu svého hlavního forwarda, pokud mu vedení nepřivede jiného.

Conteho prioritou pro tento měsíc je příchod záložníka a halfbeka, nicméně uvažuje také právě o Llorentem, v němž vidí ideální krátkodobé řešení coby náhradníka za Diega Costu.

Na otázku ohledně Conteho zájmu Llorente řekl: „Pravda je taková, že nic nevím. Dnes se v této komplikované situaci soustředím pouze na Sweansea.“

Současná dvojka v útoku Michy Batshuayi si v neděli v FA Cupu pravděpodobně připíše svůj teprve čtvrtý start v základní sestavě Chelsea a zápodolondýnský klub i samotný Conte si ho chtějí nechat i po zbytek sezony.

Belgičana by chtěla na hostování hned řada klubů, včetně West Hamu, ovšem Chelsea věří, že pro jeho vývoj bude lepší, když zůstane v kádru.

Dalším hráčem, jenž je předmětem zájmu ostatních klubů, je 20letý záložník Ruben Loftus-Cheek, který má na výběr hned z 12 klubů, které ho chtějí do konce sezony na hostování.

246 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 246 komentářů