Xmas Video Edition 2016

Vidíte ten sníh za okny? Ne? Já taky ne, ale i to jsou Vánoce. Nedílnou součástí Vánoc se také již po šesté stává má Vánoční videoedice, která je právě pro Vás, čtenáře Chelsea-fc.cz. V letošním roce jsem si netradičně připravil pouze dvě videa. Můžete se těšit na video o Diegu Costovi a klasicky o shrnutí dosavadní sezony. Nachystejte si cukroví, svařák či punč,anebo se jen pohodlně usaďte a vychutnejte si následující sestřihy. Přeji příjemnou zábavu!

DIEGO COSTA

Španělsky mluvící, branky střílející „monstrum“. Diego Costa v této sezoně ukazuje svůj potenciál a dokazuje všem, že je skvělý útočník. Pod novým generálem naší modré armády začal tento forward střílet branky jako na běžícím páse. Útočník pocházející z brazilského Lagarta v této sezoně střelil již třináct branek a s touto porcí vede tabulku střelců Premier League o gól před Alexisem Sanchezem z Arsenalu. Nejlepší Střelec Premier League,Diego Costa!

//

CHELSEA FC – U.N.S.T.O.P.P­.A.B.L.E.

Před sezonou jsem si sám pro sebe glosoval, jestli je Antonio Conte tím pravým manažerem pro klub ze západního Londýna, a nemohl jsem dostat jasnější odpověď! První místo v tabulce a náskok 6 bodů na druhý Liverpool, no není to nádhera? Na jednu stranu jsem si říkal, že většina Italských manažerů u nás byla úspěšných, pokud zavzpomínáme: hrající trenér Gianluca Vialli, Carlo Ancelotti, Roberto Di Matteo – všichni tito trenéři s Chelsea něco dokázali, tak proč by to nemohl zvládnout i Antonio Conte?

Přeci jen mě ale dosti napínal. Moje skepse byla podporována remízou se Swansea a prohrami s Liverpoolem a Arsenalem;myslel jsem si, že Antonio Conte buduje zázemí pro další sezony. No, on to sice dělá, ale s tím, že momentálně okupuje první místo! Změna formace byla naprosto klíčová. Styl hry Chelsea je naprosto dominující. A to dokládá i komentář Johna Motsona, komentátora stanice BBC, po zápase s Evertonem: „Výkon Chelsea proti Evertonu bylo nejlepších 90 minut, jakých jsem kdy v Premier League viděl. Předčí to i výkony Arsenalu a Manchesteru United, když byly ve své nejlepší formě. Tohle byl fotbal z jiné planety. Dobrá, lidé budou říkat, že Everton zrovna neměl svůj den, ale to říkají vždycky. Bylo to naprosto neuvěřitelné. Během těchto 90 minut jste mohli vidět všechnu sílu Chelsea. Neměli žádnou slabou stránku.“

Momentálně je Chelsea FC neporažena v 11 po sobě jdoucích zápasech. Doufejme, že to bude pokračovat jen dál a dál.

Máte-li nějakou připomínku, pochvalu nebo něco podobného, nebojte se nám to sdělit v komentářích pod článek či videem přímo na Youtube.

Na závěr bych Vám chtěl popřát za celý náš web krásné prožití vánočních svátků, mnoho dárků pod stromečkem a také krásně strávený čas se svými blízkými.

Šťastné a veselé!

338 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 338 komentářů