Lampard do Barcy?! Jen další výmysly novin

Oporu středové řady Chelsea Franka Lamparda zřejmě láká do svých řad Barcelona. Podle posledních informací za něj nabídla nejen tučnou sumu, ale také Portugalce Deca, ten však podle posledních informací tuto zprávu popřel.

Anglické deníky ve středu zveřejnily informace, ve kterých je prý Barca ochotna nabídnout za Franka Lamparda portugalského reprezentanta Deca + 30 mil.liber. Dále také uvedly, že se stěhováním by souhlasila také Lampardova přítelkyně Elen Rives, která je katalánskou rodačkou a do své rodné země by se prý ráda vrátila.

Navíc sportovní ředitel Barcy Txiki Begiristain se netají svoji oblibou k anglickému středopolaři, ale manažer The Blues Jose Mourinho v poslední době zdůraznil, jak moc je pro něj Lampard důležitý, takže by se jej vzdával asi jen velmi těžce.

Samotný Deco, který v roce 2004 nenásledoval po triumfu s Portem v Champions League svého bývalého kouče Mourinha do Chelsea, se nechal slyšet, že o žádné výměně neslyšel a že je v Barceloně spokojený.

„Nevím o žádné výměně, na tuhle otázku se musíte zeptat někoho jiného,“ řekl Deco. „Mám v Barceloně podepsanou smlouvu a mým jediným zájmem je, abych každou neděli hrál.“

Tiskový mluvčí katalánského klubu reagoval na vyvolané spekulace takto: „Je zvykem tohoto klubu nevyjadřovat se ke zprávám týkajících se hráčů jiných týmů.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.