Buffon místo Čecha? Ne, pohádka na dobrou noc

Gianluigi Buffon má údajně nahradit v brance Chelsea dosavadní jedničku Petra Čecha! Podle některých anglických deníků londýnský klub nepočítá s tím, že by se český brankář mohl vrátit do branky v top formě, a proto na stůl vytasil 25 milionů liber za gólmana Juventusu Turín. Fakt nebo fikce? Podle našich informací se zpráva nezakládá na pravdě.

Italský brankář mistrů světa by mohl angažmá brát jako životní šanci, jenže Apeninský poloostrov nehodlá opustit. Navíc se vyjádřil ve smyslu, že by z lidských důvodu na Stamford Bridge přestoupit nemohl – žádného kolegu prý nikdy podobným způsobem nezradil.

Spekulace vyvolal samotný agent Buffona Paolo Fabbri, který stále nezkousl fakt, že se jeho klient rozhodl zůstat v druholigovém Juventusu.

A proto poskytl několik rozhovorů anglickým bulvárům. V nich mluví asi takto: „Gianluigi chce zůstat v Itálii, ale změnit rozhodnutí může ze dne na den.“

Je to až odporné, o co se grázlové typu Fabbriho snaží. Nicméně Buffon prokázal, že v něm zůstala špetka lidskosti.

Snad Mourinho nezpanikaří a dá šanci dvojici Cudicini – Hilário. Druhý jmenovaný v zápase s Barcelonou potvrdil, že ani třetí brankáři v řadě nejsou zas tolik marní.

A spekulace typu – Čech už nikdy nebude světovou extratřídou? Pak tedy; hurá podepsat aspoň toho Bartheze. A vzpomenout si na jeho „vydařené“ angažmá v Manchesteru United (použita trocha ironie – pozn. red.).

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.