Mourinho: Sice jsme vyhráli, ale radostí neskáčeme

Utkání rozhodl Didier Drogba, ale celý tým odvedl skvělou práci, tak to vidí i José Mourinho. Ten ale radostí neskáče, zemřela totiž jedna z administrativních pracovnic klubu, když ji v úterý přejelo auto, při cestě do práce.

„Ta milá dívka pracovala pro klub a trávila s námi chvíle v tréninkovém centru. Nevyhráli jsme jen pro Petra a Carla, ale pro daleko smutnější věc,“ soukal ze sebe Mourinho. „Ale po sportovní stránce jsme dosáhli velkého vítězství. Nejen z hlediska získaných tří bodů, ale stylem jakým jsme k nim došli, odehráli jsme velkolepé utkání.“

„Nemusím to ani komentovat, takticky to byl úžasný zápas. Jediná věc, která mě mrzí je, že jsme nedokázali rozhodnout daleko dříve. Na druhý gól jsme měli dostatek šancí, ale nepřišel.“ Do druhého poločasu vyběhl i Drogba, který byl před první přestávkou ošetřován a vůbec nebylo jisté, zda bude v pořádku. Nakonec to byl právě on, kdo utkání rozhodl.

„O přestávce jsem čekal na jeho reakci. Nicméně rozhodl doktor se slovy: ‚Aspoň to zkusíme.‘ Po první brance za mnou Didier přišel a poprosil mě o střídání. Na konci jsem jel skutečně stáhl, ten speciální potlesk si zasloužil,“ popisuje důležité momenty utkání Portugalec.

„Hrálo se na skvělém trávníku, bez vyloučení, utkání jsme si zasloužili vyhrát. Neříkám, že nás příště neporazí, ale dnes každý musí uznat, že Chelsea byla lepší. Myslím, že jsme před branami osmifinále, ale musíme začít přemýšlet i nad možností vyhrát skupinu,“ uzavřel José.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.