Cole: Hilariovi věříme

Anglický záložník Joe Cole věří, že pokud bude kvůli zranění obou brankářů muset nastoupit Hilario, zvládne svou roli dobře.

José Mourinho už naznačil, že jeho krajana ve středu pravděpodobně čeká debut v modrém dresu. V roce 2000 se Hilario s Mourinhem potkal v Lize mistrů – portugalský brankář tehdy hájil barvy Porta a José seděl na lavičce Barcy coby asistent trenéra. „Je to velmi dobrý brakář. Je dost možné, že bude hrát a pokud se tak stane, nikoho nezklame. V tréninku vypadá dobře, je to zkušený gólman,“ tvrdí optimisticky Joe Cole.

Krajní středopolař také prozradil, že spolu s Johnem Terrym byl v sobotním zápase v Readingu jedním z kandidátů, kteří se měli po vyřazení obou brankářů ze hry postavit do brány. „Po tréninku se občas pletu v bráně, ale JT je mnohem lepší než já,“vysvětluje Joe. „Ale myslel jsem, že obránce bude možná potřebován jinde. Když Petr opouštěl hřiště, říkal jsem si: ‚Co když se teď zraní Carlo? Budu muset jít brány.‘ Ale když ta chvíle nadešla, nemyslím, že ostatní by byli nějak nadšení z toho, že bych to měl jít dochytat.“

Joe si odbyl návrat po zranění, když v 63. minutě vystřídal opět nevýrazného Andryie Shevchenka a v tu chvíli to už na hřišti dávno vřelo. „Už předtím jsme ukázali, že máme charakter. Reading hrál mimořádně dobře a nehodlali nám to zjednodušit. Dostalo je na koně naše vyloučení a na konci jsme byli v výsledkem maximálně spokojeni. Tyhle zápasy jsou hrozné pro technické hráče, protože se moc nedostanete k míči, ale když máte dobrý výsledek, není nic lepšího,“ dodal Cole.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.