Diarra stále živí naději

Přestože v prvním týmu příležitost předvést svůj um nedostává, mladý francouzský záložník Lassana Diarra stále doufá, že jeho budoucnost je v týmu Josého Mourinha.

Lassana přišel v létě roku 2005 a hodně lidí teď mluví o dalším promarněném talentu na kontě Chelsea. Byly do něho vkládány vskutku velké naděje, ale i přesto, že pořádnou šanci vlastně ještě nedostal, trvá člen francouzské “21“ na tom, že příchod do Londýna byl správný krok.

„Hodně se toho v Chelsea učím, hlavně co se techniky týče. Když každý trénujete s takovými hráči, v jednadvacítce si pak uvědomíte, že všechno je mnohem pomalejší,“ tvrdí Diarra. „Občas slyším, jak mě někdo srovnává s Claudem Makelelem. Samozřejmě mi to lichotí, ale jsem opatrný. Jasně, že bych chtěl mít podobnou kariéru jako on, to mě teď však neznepokojuje. Snažím se zůstat trpělivý a tvrdě pracovat.“

V létě byl mladík spojován s přestupem do Juventusu, ale manager ho prý tolik ujiš?oval, že nemohl jen tak odejít. „S Josém si často povídám. Na začátku sezony mi řekl, a? neodcházím, hodně na mě spoléhá. Pokud se stále zlepšuji, patnáct zápasů za Chelsea je stejně dobrých jako sezóna v Le Havre,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.