Ferreira týmu věří

Krajní obránce Chelsea Paulo Ferreira se neznepokojuje spekulacemi a trvá na tom, že jeho budoucnost je v týmu Josého Mourinha.

S příchodem Khalida Boulahrouze Ferreira nastupoval v prvních zápasech sezóny jen sporadicky. Paulo ztratil místo v základní sestavě po prohře na Riverside stadium v Middlesbrough, ale o šanci se hodlá prát dál. „Někdy musí manager udělat změny, aby zlepšil výkon týmu. Záleží to také na typu zápasu.“

„Musím prostě pracovat dál. Vzhledem k tomu, jaký kádr a jakou kvalitu tu máme, musíte tvrdě pracovat pořád. Sezóna je dlouhá a zahraje si každý. Co se týče mě, samozřejmě, že bych rád hrál každý zápas. Ale vím, že je to velmi těžké. Když hrajete tři zápasy týdně, máte málo času na odpočinek, takže trenér musí udělat změny,“ rozpovídal se Ferreira.

„Sezonu jsme začali dobře. Slyšel jsem lidi říkat, že hrajeme špatně. Ale to je normální, máme tu pár nových hráčů a sehrání zabere čas. Možná nepředvádíme to nejlepší, co můžeme, ale dostaneme se do toho. Ale a? už hrajete jakkoli, pokud vyhráváte, není co řešit.“

Muž za 13 milionů liber již pod Mourinhem jednou Ligu mistrů vyhrál, teď chce, aby se mu to povedlo i v jiném modrém dresu. Zároveň však varoval před tím, aby se Blues nesoustředili jenom na Champions League. „Samozřejmě chci tu trofej vyhrát znovu. Ale pro klub a pro hráče je důležitá každá soutěž. Nesmíme se zaměřovat pouze na Ligu mistrů. Pokusíme se vyhrát všechny trofeje, které budeme moct,“ dodal na závěr Paulo.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.