Sheva: Do AC se vrátit nechci

Andriy Shevchenko, útočník londýnské Chelsea, se v brzké době nehodlá vrátit zpět na Apeninský poloostrov. Ukrajinec navíc prozradil, že je v týmu The Blues velmi spokojen.

Sheva se pomalu dostává do formy a začíná svými výkony pomáhat týmu, přesto italská média začala spekulovat o jeho návratu do milánského AC. „Nelituji svého přestupu do Anglii a jsem rád, že můžu žít právě v Londýně. Jsem zde š?astný,“ prozradil Andriy.

„Momentálně je na tom střelecky lépe Didier, ale štěstí se může obrátil a jsem si jist, že můj čas teprve přijde. Tudíž není žádná šance na můj návrat do AC,“ brzdí výroky médii Shevchenko. „Každý hráč si vybere špatnou chvilku. Cítím se však mladý a plný energie.“

„Vybral jsem si Chelsea a na téhle cestě chci zůstat. Nic mé rozhodnutí nemůže změnit. V Londýně mám mnohem větší volnost, fotbalisti to zde mají jednodušší než v jiných zemích.“ V utkáních se mu dostává velké podpory od příznivců. „Chtěl bych fanouškům moc poděkovat. Je to pro mě velmi důležitá podpora,“ zakončil Ukrajinský šutér.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.