Mourinho: Dejte Shevovi čas!

Trenér Blues Jose Mourinho věří, že Andrey Shevchenko se v nejbližší době střelecky probudí a začne splácet důvěru svému klubu.

Když v létě utratil Roman Abramovič milióny liber za třicetiletého ukrajinského bombéra, nikdo by si nedokázal představit, že po úvodních sedmi kolech Premier League bude mít útočník na svém kontě jediný gólový úspěch.

Shevchenko, momentálně jeden z nejuznávanějších útočníků na světě, se musel nejprve vyrovnat s drsným anglickým stylem, zcela odlišným od toho, na jaký byl zvyklý v italském AC Milan.

Jose Mourinho však prohlásil, že je se současnými výkony Anrdriye spokojen a že je jen otázkou času, kdy mu to tam začne padat. „Proti Aston Ville odehrál skvělý zápas, je jen škoda, že některou ze svých šancí neproměnil, určitě by mu to zvedlo sebevědomí,“ uvedl také Mourinho.

„Přestože se mu střelecky příliš nedaří, pro mužstvo je i tak důležitým hráčem. Jeho nasazení je příkladné,“ chválí kouč. Chelsea momentálně okupuje druhou příčku tabulky. O skóre ji o víkendu předstihl Manchester United, který dvěma góly Solskjaera udolal Newcastle.

„Jsem uspokojen prozatimním postavením v tabulce i výkony mužstva,“ dodal na závěr José.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.