Mourinho: Remíza je nespravedlivá

José Mourinho je neš?astný po domácí remíze s Aston Villou, z jeho taktických pokynů a střídání bylo jasně vidět, že chce vyhrát a tým na to měl, ale nedokázali jsme proměnit šance a o tom, José, fotbal je.

Hostům zajistil remízu agilní Gabriel Agbonlahore, který celé utkání dělal našim obráncům problémy. „Zasloužili jsme si vyhrát, udělali jsme pro to vše, jen jsme nedopravili míč podruhé do brány,“ kroutil hlavou zklamaný José Mourinho.

„Hráli jsme velmi dobře, měli slušný začátek a předváděli dobrý fotbal. Jejich reakce byla jasná, celý druhý poločas jen bránili. Vytvořili si sice jednu brankovou příležitost, ale můj tým pokračoval pořád ve stejném tempu, připravovali jsme si jednu šanci za druhou.“

„Ano, bránili velmi dobře a lidé jako oni si štěstí zasloužili, protože jsou velcí bojovníci se skvělým managerem na lavičce. Nebyl to náš den, ale jsem spokojen s našim přístupem. Myslím, že jsme odehráli jedno z letos našich nejlepších utkání, produkovali dobrý fotbal a hru měli plně pod kontrolou.“

Velkou radost měl José z projevu Andriye Shevchenka, který pomalu nachází svou ztracenou formu. „Odehrál svůj nejlepší zápas, co je u nás. Potřebuje jen gól, aby si zvedl sebevědomí. Jeho výkony se však zlepšují,“ zakončil Portugalec.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.