José: Nebyl to snadný zápas, ale zvládli jsme to

Chelsea dokázala urvat tři body na horké půdě Levski Sofia. José Mourinho lehký zápas neočekával, ale The Blues nakonec vyhráli jednoznačně 1:3.

Jen škoda, že jeho svěřenci nedokázali udržet čité konto, přestože měli takřka celý průběh utkání pod kontrolou. „Velmi důležitý výsledek. Zvláště na začátku to nebylo vůbec snadné utkání,“ hodnotil Mourinho.

„Atmosféra na stadionu byla skvělá, hráči soupeře byli motivováni k tomuto velkému utkání a nemohli jsme tedy čekat lehké utkání. Ještě za stavu 3:0 jsme velmi dobře kontrolovali vývoj zápasu, ale závěrečná pasáž nám vůbec nesedla. Proto jsem trochu zklamaný, že jsme utkání v závěru nekontrolovali.“

Konkurent ve skupině A Barcelona ztratila dva body na horké německé půdě s Werderem Bremen. „Skupina je velmi obtížná. Za normálních okolností by měla Barcelona i Chelsea po šesti bodech. My šest máme, ale k postupu bychom měli udělat 10 nebo 11 bodů.“

„Ještě nás čeká utkání v Barceloně a Brémach, což budou velmi těžké zápasy. Nehrajeme super fotbal, hodně hráčů má stále co zlepšovat, ale jsme okay,“ zakončil José Mourinho hodnocením formy svých svěřenců.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.