Lampard š?astný z proměněné penalty

Kapitán a autor dvou branek v utkání s Fulhamem Frank Lampard prohlásil, že hlavně z proměněné penalty má nesmírnou radost.

Poté, co Frankie nedal poslední tři penalty ze čtyř a proti Werderu Brémy se exekuce úspěšně ujal Michael Ballack, to vypadalo, že střely ze značky pokutového kopu si vezme na starost německý reprezentant. Když ale rozhodčí Mark Halsey dnes zapískal ruku ve vápně Liama Roseniora, Ballack seděl kvůli disciplinárnímu trestu na tribuně a míč si tak postavil anglický záložník.

„O penaltách se toho namluvilo dost, hlavně proto, že Michael Ballack proměnil tu poslední,“ komentoval to Lampard. „Ale není důležité, kdo je kope, důležité je, že skončí brankou. Ale když jsme ji měli dnes, vzal jsem na sebe zodpovědnost a byl jsem hodně š?astný, když to tam spadlo.“

„Na exekutory je vždycky velký tlak, když jste navíc minulou penaltu nedali, tak je to ještě horší.“ Frank přidal ještě druhý krásný gól a vzhledem k tomu, že Manchester United jen remizoval na hřišti Readingu, se Chelsea alespoň na chvíli dostala do čela Premier League. „V takto těžkém zápase je skvělé, když dáte dva důležité góly,“ zakončil Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.