Xmas Video Edition 2015

Je čas ozdobit kapra, zabít stromeček, upéct dárky, vykuchat vánočku a zabalit salát. Jako vždycky, nemyslíte? Tedy, co to plácám, má to být všechno samozřejmě úplně jinak. Určitě ale nejsem jediný, komu z Vánoc jde hlava kolem.. Ale teď už k věci. Od roku 2011 Vám, čtenářům, dávám tři dárky v podobě videí a ani letos tomu nebude jinak. Ač forma naší modré armády není zrovna nejlepší, dovolil jsem si zmapovat aktuální situaci. Dále se můžete těšit na video s jihoamerickým kouzelníkem ve službách „Blues“ nebo se můžete kouknout na video o nejlepším hráči sezony 2014/2015 Edenu Hazardovi. Přeji příjemnou vánoční podívanou.

Willian Borges da Silva
V roce 2013 se do našich služeb upsal hráč. Hráč ze země fotbalových kouzelníků – Willian Borges Da Silva. Sedmadvacetiletý záložník si udržuje formu i za konstantní „neformy" týmu ze západního Londýna. V této sezoně o sobě dává vědět hlavně svými přímými kopy. Do nedávná jeho statistika přímých kopů dosahovala úspěšnosti 54%. Užijte si kouzla brazilského špílmachra na tomto videu.

Eden Hazard
Ač nemá hráč roku jak PFA tak samotné Chelsea formu, rád bych udělal video právě o něm. Eden Hazard, belgický skvost v řadách Chelsea, byl v mistrovské sezoně 2014/2015 klíčovou osobou. Zařizoval důležité branky jak formou asistencí, tak i vlastním zakončením. Doufám, že se vám video o belgickém hračičkovi bude líbit, zde je.

Chelsea FC – West London has fallen
Loni jsem pod video z aktuální sezony psal, jak perfektně naše modrá družina začala. Něco jako neporazitelnost? Okupování předních příček? O tom si můžeme nechat zdát. Přesto věřme, že se modří vzchopí a za vedení staronového lodivoda Guuse Hiddinka a kdo ví, třeba i Didiera Drogby, vstanou z mrtvých, jak se sluší a patří. Poslední video z letošní vánoční edice je zde.

Doufám, že se Vám všechna videa budou líbit a prosím vás o jakékoli hodnocení do komentářů buď
zde na webu či na Youtube.

Na závěr bych Vám chtěl popřát za celý náš web krásné prožití vánočních svátků, málo spolknutých kostí, mnoho dárků pod stromečkem a také krásně strávený čas se svými blízkými.

Šťastné a veselé!

440 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 440 komentářů