Abramovich zavítal na trénink

Majitel klubu Roman Abramovich se dnes dostavil do tréninkového centra v Cobhamu, kde hráčům vysvětlil, že nechtěl odvolat Josého Mourinha a s portugalským koučem si možná dokonce popovídal.

Roman Abramovich měl dnes v tréninkovém centru v Cobhamu proslov k celému kádru a hráčům slíbil nový začátek.

Majitel Chelsea navštívil klubovou základnu, aby nastínil svou vizi pro budoucnost, vysvětlil důvody pro odvolání Josého Mourinha a týmu potvrdil, že Guus Hiddink by se měl stát prozatímním manažerem.

V relativně krátkém proslovu, který učinil s pomocí překladatele, Abramovich hráčům řekl, že odchod Mourinha znamená nový začátek pro všechny v jeho milovaném klubu.

Také se svěřil s tím, že nechtěl Mourinha odvolat, ale cítil, že nemá na výběr, vzhledem k tomu že je klub pouhý bod nad pásmem sestupu.

Včera, kdy byl Mourinho odvolán, nebyl Abramovich v tréninkovém centru, ale oba si spolu možná promluvili v pátek, kdy se podle spekulací Portugalec vrátil do Cobhamu pro své poslední věci.

Abramovich opustil tréninkové centrum v pátek kolem čtvrt na tři odpoledne a zastavil u hlavního vchodu domu, který vlastní. Mourinho odešel inkognito kolem půl dvanácté a není jasné, jestli si oba muži spolu promluvili.

Kromě proslovu k hráčům a možnému popovídání si s Mourinhem měl Abramovich v plánu detailní jednání s Guusem Hiddinkem, který přijel do Londýna v pátek ráno, aby projednal své jmenování do pozice dočasného manažera.

Hiddink tým proti Sunderlandu ještě nepovede, ale očekává se, že bude v hledišti Stamford Bridge, odkud bude sledovat Steve Hollanda a Eddieho Newtona, jež převezmou zodpovědnost.

Chelsea neočekává žádné problémy ohledně Hiddinkova návratu, který v roce 2009 coby prozatímní manažer vyhrál s Chelsea FA Cup, ale Holanďan uvedl, že se chce o práci dozvědět víc, než formálně podepíše kontrakt.

„Potřebuju vědět všechno a udělat si obrázek, až poté učiním rozhodnutí,“ řekl Hiddink. „Určitě co se týče technické stránky. Chci tolik informací, kolik je možné.“

306 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 306 komentářů