Drogba lituje odchodu Gallase

Kanonýr Chelsea Didier Drogba si myslí, že odchod Williama Gallase do Arsenalu byla velká ztráta a The Blues by toho ještě mohli litovat.

Gallas se stěhoval ze západního do severního Londýna na úplném konci přestupního termínu jako součást výměny za Ashleyho Colea. Drogba však cítí, že Chelsea měla udělat pro jeho udržení víc. „Odchod Willa je obrovská ztráta. Je to jeden z nejlepších obránců na světě,“ řekl přesně Didier. „Když se na to podíváme ze strany univerzálnosti, je nejlepší na planetě. Je velmi těžké rozloučit se s hráčem, jakým William je. Ale pokud to klub udělal, musí to být proto, že v tom vidí smysl.“

Kapitán Pobřeží Slonoviny měl v létě blízko k přestupu, ale nyní tvrdí, že je klubu zavázanější než kdy jindy. Přiznal však, že přestup do Lyonu měl na dosah ruky. „Bylo by velmi zajímavé se do Lyonu dostat. Ale pravdou je, že v Chelsea mám dvouletý kontrakt a hodlám ho dodržet,“ vysvětlil Drogba. „Jsem poctěný, že se o mě pan prezident Aulas zajímá, když se z Lyonu stává stále více respektovaný klub. Často mi volal pan Lacombe, prezidentův poradce. Ptal se mě, jak to tady jde a jestli bych neměl v budoucnu chu? vrátit se do Francie. Ale Chelsea prokázala, jak si mě váží. Stal jsem se nepostradatelným hráčem a cítím od nich skutečný respekt. Když se podíváte na hráče, co Chelsea v létě koupila, uvědomíte si, že nepřišli vyhrát Carling Cup,“ zakončil Drogba.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.