Preview: Chelsea vs. Werder

V úterních večerních hodinách začíná nový ročník Ligy mistrů a na Stamford Bridge se přijede poprat o body německý Werder Brémy.

Oba týmy na začátku sezony ještě hledají formu. Chelsea v sobotu se štěstím porazila Charlton a Werder dokonce v poháru vypadl s FK Pirmasens. A pokud se budeme chtít podívat na poslední zápasy na evropské scéně – The Blues v Champions League nevyhráli už třikrát za sebou a brémský klub ve stejné soutěži desetkrát po sobě neudržel čisté konto.

Největší starosti dělá Werderu zdravotní stav Miroslava Kloseho. Nejlepší střelec uplynulého mistrovství světa si ve víkendovém utkání poranil stehno a jeho start je ohrožen, otazníky visí také nad Torstenem Fringsem a Timem Borowskim, určitě si nezachytá gólman Tim Wiese. V Chelsea to vypadá lépe, připravený pravděpodobně bude Claude Makelele a návrat v nejbližší době ohlásí Joe Cole, ale těžko říct, zda už zítra. Stoprocentně mimo je tak pouze Arjen Robben, který má stále problémy s kotníkem.

Ve středu pole mají po sobotním výkonu místo téměř jisté Essien s Ballackem, Lampard je její dlouhodobý základní kámen. Posadit Clauda na lavičku si žádá velkou porci odvahy, ale připravený je i Wright-Phillips. Na levém beku bude muset José upřednostnit jednoho z dvojice Bridge – Ashley Cole, a vzhledem k Waynově výborné formě nebude mít portugalský trenér lehký výběr.

Soupiska Chelsea: Čech, Boulahrouz, Ferreira, Carvalho, Terry, A. Cole, Bridge, Geremi, Makelele, Essien, Lampard, Ballack, Mikel, J. Cole, Wright-Phillips, Kalou, Shevchenko, Drogba, Cudicini.

Chelsea – Werder Brémy
Stadion: Stamford Bridge
Výkop: 12.9. 2006

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.