Preview: Chelsea vs. Charlton

Proti Chelsea může nastoupit její „bývalý“ modrý chlapec. Jimmy-Floyd Hasselbaink se svým novým týmem z druhého konce Londýna se vrací na Stamford Bridge. Dá gól?

Chelsea má po reprezentační přestávce možnost rázně umlčet spekulace a začít šplhat na vrchol tabulky. Manchester United hraje bez Rooneyho a Scholese s Tottenhamem a tak Blues cítí šanci.

Minulou sezónu nás Addicks vyřadili z Carling Cupu a sebrali nám jeden bod na naší půdě. Letos by si tento úspěch jistě rádi zopakovali, ale atleti z Charltonu mají pomalejší rozjezd než obvykle. Spoléhají na svou mladou hvězdu Darrena Benta, který se snaží vést krvelačně ofenzivu svého klubu, pomáhat mu má už výše zmíněný Jimmy.

Co se týče naší sestavy, Joe Cole je stále zraněn, Arjen vynechal už dva zápasy a proto anglická média preferují jméno Salomon Kalou. Nalevo sice hrál fantasticky Bridge jenže přišel Ashley Cole, který s velikou pravděpodobností naskočí v novém dresu. Ballack čeká na svůj debut na Stamford Bridge a před Mourinhem leží „předvíkendové dilema“: koho vyškrtnout ze zálohy?

Essien je ve famózní formě, Lampard je základní stavební kamen a bez Makeleleho se hraje těžce. Ale možná že to bude Claude, protože přece jenom teď hrál za reprezentaci a to byl Mourinho dost proti, takže toto může být forma trestu. Do sestavy Addicks se může vrátit Luke Young, ale skupinka Fortune, Ambrose, Gibbs a Thomas je stále indisponována. Hermann Hreidarsson si začíná odpykávat svůj třízápasový zákaz.

Soupisky týmů

Chelsea: Cech, Ferreira, Boulahrouz, Carvalho, Terry, A Cole, Bridge, Geremi, Makelele, Lampard, Mikel, Essien, Ballack, Wright-Phillips, Shevchenko, Drogba, Kalou, Cudicini.

Charlton: Carson, Young, Traore, Diawara, El Karkouri, Ambrose, Holland, Faye, Hughes, Hasselbaink, D Bent, Myhre, M Bent, Rommedahl, Kishishev, Lisbie, Reid, Pouso.

Chelsea – Charlton
Stadion: Stamford Bridge
Výkop: 9.9. 2006
Rozhodčí: Alan Wiley

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.