Youth team opět vyhrál

Mladíci Chelsea dnes ráno porazili Bristol City 2:0 a z prvních tří zápasů si na rozdíl od dospělých připsali plný počet devíti bodů, navíc ještě neobdrželi ani branku.

Osmnáctka vyrazila na západ už v osm hodin ráno a počasí jí vůbec nepřálo, první poločas byl spíš boj proti větru. Ve druhé půlce už se však prosadili Ben Sahar a Sergio Tereja a další tři těžce vydřené body byly na světě. „Počasí bylo hrozné, nemohli jsme si vytvořit mnoho šancí. V prvním poločase měl Bristol pár nebezpečných rohů a přímých kopů, ale o přestávce to naštěstí bylo pořád 0:0,“ prohlásil trenér Ruud Kaiser.

Druhá půle už naštěstí byla o něčem jiném, Chelsea sevřela domácí na jejich obranné polovině. Ale ne a ne se dostat do šance, a tak po dvaceti odehraných minutách sáhl Kaiser ke střídání – ze hřiště šli Sawyer s Fabiem Ferreirou, na trávník se podívali Bertrand s Nielsenem. Gól to přineslo po osmi minutách, Stoch poslal parádní pas na Sahara, který už měl úlohu snadnou a mladíci tak šli vstříc dalšímu vítězství. To po pěti minutách ještě pojistil Sergio Tereja pěknou ranou z 22 metrů a dohrávat se mohlo v poklidu.

„Ve druhém poločase se nemohli dostat za půlku, a když jsme dali gól, byl konec. Poté jsme rychle přidali další a mohli jsme skórovat ještě klidně dvakrát nebo třikrát,“ poukázal Kaiser třeba na Stochovu ránu do břevna.

Sestava (4–2–1–3): Russell; Bridcutt, Worley, Cork ©, Hurrell; Fernandes, Sawyer (Bertrand 65); Tejera; F. Ferreira (Nielsen 65), Sahar (Saarelma 78), Stoch.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.