Přijde Torres?

Chelsea opět projevila velký zájem angažovat Španěla Fernanda Torrese. Prezident Atletica ale hlásí: „Neprodáme!“

Kapitán Atletica Madrid Fernando Torres je opravdu ve Španělsku modlou. Zbytečně by mu tak neříkali „El Nino“, což znamená v překladu – DÍTĚ. Proč? Protože už v šestnácti letech hrál španělskou Primera division.

Jenže bude tu jeden velký problém. Atletico za něj požaduje 30 milionů liber (téměř 1,2 miliardy korun). A nyní se neví, jestli bude za Torrese Abramovič ochotný vysázet tyto velké peníze na stůl, neměl by to být ale problém, nebo? nedávno za Adriana nabízel 3 miliardy korun.

Sám Fernando Torres by se podle vlastních slov odchodu do velkoklubu nebránil. Boss Atletica Enrique Cerezo řekl: „Fernando je v Atleticu š?astný, i když musím podotknout, že tu nebude věčně, chtěl by v budoucnu hrát za nějaký velkoklub.“

„Ale v této chvíli je neprodejný,“ dodal.

Torres sám prohlásil, že by se přestupu do Anglie vůbec nebránil. „Rád bych si zahrál anglickou ligu, je lákavá. Ale vypadá to na to, že asi zůstanu. I když vyloučit se nic nedá,“ řekl.

A proč by raději do Anglie? „Mám už tam mnoho přátel. Například v Liverpoolu Xabi Alonso nebo Luis García. Stále si voláme, oni jsou tam fantastičtí,“ do­dal.

Vypadá to tak na další nadějný obchod, ale jestli ho Atletico nebude chtít prodat, budeme muset požádavkám, ze strany španělského klubu, vyhovět.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.