Reakce: Nebylo to ideální

Po dvou vysokých výhrách nad West Bromwichem a Wiganem Chelsea přestala hrát PlayStation a vrátila se k opravdovému fotbalu, který jí přinesl výhru 2:0 nad Stoke. Kouč Carlo Ancelotti byl spokojený se třemi body, ale v týmovém výkonu viděl chyby.
„Já jsem spokojený jen v případě, že tým ze sebe vydá vše a podá nejlepší možný výkon. A to se dnes nestalo, utkání bylo nesmírně těžké. Skoro vůbec jsme se nedostali do našeho tempa, hra byla navíc hodně rozkouskována, což ji nesmírně zpomalovalo. Jsem ale rád za to, že máme tři body, nulu v kolonce obdržených branek a zůstáváme na čele ligy,“ prohlásil Ital.
Ancelotti si rovněž myslí, že v první půli hrál jeho tým výrazně lépe, než ve druhé části hry. „Ano, první poločas byl lepší, měli jsme více šancí na vstřelení branky. Druhá půle už se tolik nevyvedla, ale to se občas stává. Máme v nohách týden těžkých tréninků, protože teď hráče čeká reprezentační pauza a pak už startuje Liga mistrů,“ pokračoval Ancelotti.
Relativně spokojený byl s výkonem svých svěřenců i kouč Stoke Tony Pulis
. „Hráči na hřišti nechali všechno a měli jsme svoje šance. Kdyby Whelanova střela skončila v síti, byl by závěr utkání ještě zajímavý,“ připomněl Pulis ránu Glenna Whelana, která za stavu 1:0 skončila jen na břevně branky Petra Čecha.
„Celkově je však nutno uznat, že Chelsea
byla v utkání lepší a vyhrála po zásluze,“ zakončil Pulis.











InfernaL, chelseafc.com










Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:
http://calesi.blog.cz/