Očima fanouška: Zpropadený Loftus Road

Chelsea v rámci 4. kola FA Cupu nemusela cestovat nikterak daleko, los ji totiž za soupeře přisoudil londýnského souseda, Queens Park Rangem. Náš první vzájemný zápas máme ještě všichni živě v paměti a naskytla se nám tak ideální šance k odvetě. A i když výkon nebyl nijak dobrý, oplatit porážku se soupeři podařilo.
Boas se sestavou nic moc velkého nevymýšlel – zraněného Lamparda nahradil Malouda, jinak základní jedenáctka nedoznala změn. Nová posila Gary Cahill
si tak na první start v modrém dresu ještě musí chvíli počkat.
Celkově šlo kvalitou o velmi podprůměrné utkání, kdy ani jeden tým nepodal takový výkon, jaký by si představoval. Chelsea
pokračovala v klasice posledních dní, neefektivní házená okolo pokutového území, totální uspávaná a opět se na to nedalo koukat. Výkon QPR byl ale ještě horší. Sice hráli doma, ale na jejich herním projevu to nebylo vůbec znát. Nebyli aktivní, nezpůsobili nám takřka žádné problémy a v podstatě první vážnější situaci si v zápase připsali až v 98. minutě. Ve výsledku na ně tak i náš poměrně slabý výkon v pohodě stačil.
Výjimku tvořilo snad jen prvních 15 minut druhé půle, kdy jsme zrychlili přechod do útoku, začali hrát více do kolma a nebáli se s míčem na kopačkách riskovat. K vyloženým šancím to sice úplně nevedlo, ale hra alespoň na chvíli dostala spád, více jsme se tlačili do zakončení a fanoušek si mohl říct, že z toho dokonce nebolí oči. Po proměněné penaltě se ale vše vrátilo do zajetých kolejí.
Odpískaný pokutový kop byl jednoznačně klíčovým okamžikem zápasu a musíme určitě říct, že nám sudí dost pomohl. Penalta to totiž v žádném případě nebyla, akorát Sturridge měl chuť na pořádný let vzduchem. Normálně bych na něj za takovýhle podvod byl naštvaný, ale vzhledem k tomu, proti jakému soupeři tohle provedl, ho nechám být. Navíc chvíli před inkriminovaným okamžikem byl na něj ve vápně opravdový faul, bohužel ten sudí neodpískal. A jestli mi bylo QPR líto? Ani náhodou, proti nám se v ligovém zápase děly větší prasárny, jsem rád, že ta pomsta nakonec vyšla se vším všudy. Aneb boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
Nakonec jsem ale po zápase žádnou radost necítil, protože naše výhra měla dost hořkou příchuť – zranění Ramirese. V první chvíli jsem se vážně bál, že náš brazilský sprinter bude mít po sezóně, protože to s ním nevypadalo vůbec dobře. A ztráta duše naší zálohy, bez které jsme letos ještě neodehráli dobré utkání, by mohla náš tým velmi negativně ovlivnit v boji o 4. místo. Naštěstí první zprávy od lékařů jsou poměrně pozitivní a Ramires by měl chybě zhruba jen měsíc. Což je sice stále velmi citelná ztráta, ale mé prvotní obavy byly ještě daleko horší.
Jediným pozitivem tak pro mě zůstává zlepšená defenzivní činnost. V novém roce jsme inkasovali jen jednu branku od Wolverhamptonu, jinak Petr pravidelně drží čistá konta. To je hodně velká změna oproti tomu, co CFC předváděla dva měsíce zpátky. Souvisí to i s kompletní proměnou našeho herního stylu, který se změnil od bezhlavého útočení v neefektivní držení míče a bránění v hlubokém bloku.
Co se jednotlivců týče, není moc, co by stálo za pochvalu. Snad jen Mata si udržel jakýsi standard, i když nic mimořádného samozřejmě nepředvedl. Ale byl náš nejaktivnější a nejnebezpečnější hráč, který navrch dal rozhodující gól, čili pochvalu si asi zaslouží.
A pozitivně se dá mluvit i o stoperské dvojici, protože Terry odehrál další bezchybné utkání a Luiz podal také velmi dobrý výkon, poslední dva zápasy konečně ukazuje svůj potenciál. Snad mu konkurence v podobě Cahilla pořádně prospěje.
Oproti tomu naprosto tragicky zahrál Sturridge, který si po svém zranění s formou zrovna netyká. Navíc mu hra do zavřené obrany vážně moc nesvědčí – řekl bych, že se dost projevuje, jaké má návyky útočníka, které mu ale při hře na křídle spíše překážejí. Potřebujeme od něj, aby v takových zápasech hru roztáhl, své kličky směroval hlavně po lajně a následně centroval nebo dával zpětné balóny. On ale místo toho většinu kliček udělá okamžitě do středu hřiště, který už je ale i tak zbytečně přehuštěný. A to naší hře vážně moc nepomáhá.
Nedařilo se ani Maloudovi, který na rozdíl od zápasu s Norwichem naši zálohu žádným způsobem nerozběhal. Spíše naopak byl nepřesný a zapadal do té šedi, kterou hráči CFC na hřišti předváděli.
A nijak dobře nezahrál ani Meireles, u kterého mám ale pocit, že se při současném stylu hry na pozici DMF vůbec nehodí. Neodebírá na ní míče, není dobrý pozičně, celkově neumí bránit. Že má poměrně jistou rozehrávku je sice pěkné, ale v současném pasivním stylu je důležitá i ta defenzivní stránka, kterou on ale bohužel nemá.
Postup je důležitý, v dalším kole nás čeká Birmingham
doma, což znamená, že by nás postup do čtvrtfinále minout neměl. K FA Cupu musíme přistupovat určitě s respektem a úctou, vždyť je to také poslední trofej, kterou máme reálnou šanci vyhrát. Nicméně se současnými výkony to asi nepůjde – zlepšení je opravdu třeba, protože nemůžeme dlouhodobě spoléhat na to, že nám do brány spadne standardka či nám sudí daruje penaltu..











vitasrp










Vysunuta obrana byla dulezita v tom, ze se napadala rozehravka u jejich CM, z cehoz byly rychle brejky (ikdyz v nasem podani asi ani ne) :D ... Z toho vice golu, ale riziko propustne obrany.
ved AVB ma navyse Matu, Sturridga, Torresa (ktory uz mal byt zvyknuty na nas sytem), ma skusenejsieho Ramiresa, Oriola ktory podava lepsie vykony ako Mikel.
jedine na druhej strane su Lamps a spol. starsi o rok.
tento tim ma urcite na viac. ale aj tak stale verim Boasovi.
Kazdopadne tenhle kadr na titul nema , uz pred sezonou sem si dal svuj tip ze prvni dve pozice obsadi Manchestery a mi budem treti. Takze jsme 4. coz neni moc daleko od meho tipu , cimz potvrzuju to ze ten kadr proste zas tak supr kvalitni neni. Ale i tak si myslim ze pohlednejsi fotbal se s tim da hrat urcite , jen by Boas musel mit koule na to neco zmenit a treba se nebat zahrat mladiky coz on zatim nedela.
Z Carling Cupu jsme už vypadli a v lize to také není zrovna nejrůžovější. Stejně ale věřím, že vybojujeme Ligu Mistrů i pro příští rok. To bude v lize pro Chelsea samozřejmě prioritou.
Momentálně hrajeme o prestižní FA Cup a můžeme vyhrát i Ligu Mistrů. Ne, nedělám si srandu.. vím, že jsme na tom momentálně bídně, ale všichni víme, že spoustu zápasů nerozhoduje pouze aktuální forma, ale i štěstí, které nám poslední roky v Lize Mistrů vůbec není souzeno. Tak proč si ho nevybrat nyní? Stát se může opravdu cokoliv..
Chápu, že máte vlastní názory, ale občas taky přemýšlejte, než něco napíšete. Ty snad víš, že Boas neumí hráče nabudit? A jestli ano, tak mi prosím napiš, kde jsi na to přišel? Je to trenér Chelsea a já ho uznávám a pořád mu věřím. Stejné je to u mě i vzhledem k hráčům.
Prostě mi nejdou do hlavy názory většiny z Vás. Kdyby to fakt byl nějaký blbec, za kterého ho máte, tak už by si dávno pakoval kufry. A pokud by odešel, tak koho na jeho místo? Mourinha? Zase bychom byli akorát na začátku.
Raději jemu i hráčům věřte a fanděte místo těch narážek a urážek.
To jsi opravdu takový idiot nebo Tě jenom baví ze sebe dělat kašpara?
LM : Vypadneme hned s Neapolom ktorý nás vypráši 2:1 a 1:0
FA Cup : Vo finále nas porazí Liverpool :)
To je môj tip :) Dokým nepríde kvalitný založník,možme si tak hrat našu krásnu uspávajúcu hru :)
Cech
Ivanovic-Cahill-JT-Cole
Ess-Romeu-???
Danny-Lukaku-Mata
A nechapem preco sa hra v deadline day...
Wikipedie to má špatně ;)
Gerrard je bez debaty lepsi
Nicméně jako trenér Chelsea by si měl na takováhle vyjádření dávat bacha...Nikdy by mě nenapadlo,aby José řekl(byť jen v legraci),že Messi je lepší než Ronaldo(ikdyž pro mnohé je)...Může se šikovně vyhnout té otázce stylem:oba jsou Top hráči a bla bla bla...Tady se musí držet klubismus a podporovat své hráče...Ikdyby to Boas nemyslel upřímně,tak prostě musí držet basu...Když takhle bude kecat do médií ten a ten je lepší než onen,tak to morálce hráče nepřidá...
Proste se mi nelibi jeho kroky ,ale pro vyhazov rozhodne nejsem(zatim) , tuto sezonu mi staci kdyz da 4.misto , treba 1/4 finale LM a co nejdal v FA cupu.
Ale rozhodne nas neceka nic lehkeho.
U mna ak bude :
LM - stvrtfinale
FA - semifinala
PL - 4 miesto
tak budem tiez spokojny, vsetko viac bude len bonusom. Naopak co je nutnost tak kvalifikacia do LM. To keby neziskame tak to by bol pruser ako s....a
jedine mi zalezi na lige, najlepsie 3. miesto uchmatunut, a este mi zalezi aby sme sa viditelne zlepsili po hernej stranke do konca sezony.
Každopádne v lete musíme káder maximálne obmeniť. Ak by sme zbytočných hráčov predali a dobre sme nakúpili + priviedli niekoho z akadémie tak určite bude tá sezóna vyzerať úplne ináč.
Ako to vidím z odchodami a príchodami:
Odchody:
Drogba (Myslím že tu je odchod istý a Drogba sa sám rozhodol hľadať štastie inde)
Malouda (Malouda je ako žolík dobrý ale pochybujem že bude chcieť ostať robiť náhradníka)
Kalou (Viem že je to jeden z najproduktívnejších hráčov ale na jeho mieste môže byť mladší a dravší hráč)
Bosingwa (Myslím že toto komentár nepotrebuje)
Obi Mikel (Za posledný polrok sa výrazne zhoršil)
Meireles (Ak by nezačal podávať lepšie výkony)
Príchody:
Hazard (Kreativita je nevyhnutná, ideálna náhrada za Maloudu a Anelku)
Inkoom (Nemyslím že ho všetci poznajú ale v lete nás spájali s týmto mladým hráčom, myslím že ako náhrada za Bosingwu idealna)
Sneijder/Nasri (Ako som spomínal kreativita je nevyhnutná, a ak by sme priviedli jedného z nich tak máme Matu, Hazarda a Sneijdera/Nasriho. Kreativity dosť nemyslíte?)
Príchody z Rezervy
Lalkovič (Idealna náhrada za Kaloua)
Piazon (Zatiaľ by to bol menší žolík)
B. Clifford (Tak neviem čo tu mám komentovať... Je to talent a rád by som ho videl v A tíme)
Hosťovania
Lalkovič
Piazon
B. Clifford
Lukaku (Tu váham z hosťovaním. Ak by dostával viac šancí tak nechať)
Kalas
Môj názor vám vnucovať nechcem!
Mino uz 8 gol v sezone, 2 takyto po sebe..
(Twitter)
to je z Ferdinandovho twitteru.
,,Vida is smiling.,, to asi myslel Vajdu, trenera Djokovica, nie?
Younga maj zraněnýho,nemaj kreativního středovýho hráče (neboli AMF,na kterém Eden taky hraje,což ovšem ani nevíš,protože o Edenovi nic nevíš :) )..
Money$ity,proč by ne? Pokud ten kluk bude hloupej,tak pude do Chelsea,nebo Man$ity za pěnezma,který mu nabídnou..
Největší adept je furt Arsenal + LFC..
Arsenal horší kádr? A kdože tady s nima prohrál? Ještě ber na vědomí,že jim chybí to hlavní,Jack Wilshere ;)..
A LFC je kapitola sama o sobě,místo v sestavě každej zápas zaručený,ne přímo základ,ale každej zápas by hrál,finále CC,rozjetý FA Cup,jen jedna prohra s Big4... The KOP,herní systém pass'n'move,rychlý brejky,historie klubu.. Prostě všechno,co Chelsea nemá :))
Hodně si o tom vašem klubu nalháváš.. ono totiž Liverpool je v pořádných sračkách (ještě většch, než Chelsea) a vy to už házet na nezkušenost trenéra nemůžete.. Tam bude větší problém. A ty tvoje chvály, že skvělý herní systém, dokonce i takovej výraz jako "pass'n'move" - no vidíme, jaká to efektivní taktika. Však ano, na to sedmé místo a boj o EL to sakramentsky stačí :)
navíc, hráče historie nezajímá.. Tím se můžeš akorát chlubit mezi svými, ale každý ambiciózní hráč chce bojovat o ty tituly teď, ne vzpomínat, jak jeho současný klub někdy vyhrával trofeje. Proti fans Poolu jsem nikdy obzvlášť nic neměl, ale jak vidím, tam je ta zadubenost i u starších lidí (u nás a v Untied jsou hloupé především děcka, u vás už dokonce i starší lidi)..
Abych řekl za sebe, mě by ne-příchod Hazarda vůbec nerozesmutnil. Nesnívám o nějakých posilách a nechám výběr na trenérovi. Ovšem u Hazarda konstatuju, že největší šance příchodu je buď k nám, nebo k City (Arsenal ne, protože oni ty peníze raději utratí na více hráčů) .. Liverpool nemá na podepsání Edena žádnou šanci :)
Liverpool hraje transformační fotbalové rozestavení,což znamená,že se modifikuje podle situace,proti ManC se formovala z 6-3-1 na 3-2-4-2,tudíž místo by se pro něj 100% našlo,jenže je tu Bellamy/Suárez/Downing/Henderson/Maxi na ty posty,takže ano,klidně je možnost,že by základ jasný neměl,zvláště,když Liverpool 100% půjde v létě po Lucasovi Rodriguesovi,který je AMF,případně RW...
Tak teda za předpokladu, že se zajímáme o Hazarda, Lucase Mouru(máme ho údajně v plánu přivést až v létě), De Bruyne-kterého chce klub-vedení(asi Roman), AVB údajně NE! a vypadá, že přijde
433:
Čech
Ivanovič-Cahill/Luiz-Terry-Cole/Bertrand
L.Moura/Rami-Essien/Romeu-Josh/Bruyne
Hazard-Sturridge/Torres-Mata
Tady je možnost Bruyne jako AMC nebo LW. Sturridge může hrát v ofenzivním trojlístku všude. Kdyby tedy hrál pouze křídlo, tak o pozici hrota by se byli Torres a Lukaku. Aspoň by pak byla možnost a větší šance protáčet křídla..
4231:
Čech
Ivanovič-Cahill/Luiz-Terry-Cole/Bertrand
Ess/Rami-Josh/Romeu
L.Moura-Mata-Hazard
Sturridge/Torres
Tady opět to samé se Sturridgem jak sem psal výše. Bruyne by zde zase mohl hrát na pozici křídla a nebo by úřadoval pod hroťákem. Nevím jestli by zde sedal Joshovi pozice podhrota...
AVB has confirmed Chelsea are closing in on Kevin de Bruyne.Chelsea manager also admitted the £9m winger is not a player he has chosen personally.
Tak co to tu furt melete za sračky??? To Carlo tu měl slabší tým a získal double!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jste slepí a říkat, že máme slabý můžstvo je nehorázný... Jenom máme slabej systém a to dost!
To že z nich AVB nedokáže vyždímat to co v nich je, je jinej problém a to je hlavně v trenérovi a jeho stretegii!!!! ...Tím že přijde kreativí středopolař jako třeba Modrič nebo Kaká se nic nezmění. To si tady namlouváte jenom vy!
V Chelsea se musí hrát zezadu a do brejků, jinak to bude pořád nahovno!
Nedokáže to ani Menchester United a to na to má mnohem lepší hráče(ale Ferguson není takový blbec a ví jak hrát v PL)...
Jednu chvíli hrál takový systém Arsenal a je pravda, že v LM se s tím dostal až do finále, ale v PL s tím neměl sebemenší nárok na první místo, to prostě nejde!!!
Zaverem bych chtel poslat bukkake uplne vsem, co zde diskutuji :)
Tak jáká je ta částka? Jestl i6,7 tak to je fakt docela zadarmo. On to v těch nohách má.Snad se prosadí ale jestli přijde jen on tedka tak bych ho vzal přímo do Ačka a případně v létě bych ho poslal hostovat.
Řekl,že chce jít přestoupit do týmu,kde nebude sedět a musí ten tým hrát pěkný fotbal... to druhé se o Chelsea říct nedá :D Pokud má rozum,šel by za fotbalem do Arsenalu,ale nevěřím,protože Wenger není ten typ,který by dal za hráče zhruba Ł30 mega. Navíc,když nám roste Chamberlain :)
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-anglie/116674/chelsea-koupila-hvezdu-genku-kterou-trener-villas-boas-nechtel.html
- ani bych se nedivil kdyby to tak bylo, protože Villas-Boas není schopnej někoho přivést, tak musel zakročit Roman
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/426143_306425242739195_169770369738017_898588_1390258846_n.jpg
Ještě by jsme si měli připomenout že Danny došel ještě možná za mín a Ivanovič přišel za 10. Romeu za 5 .... kotel podprůměrní hráči !!!
http://2.bp.blogspot.com/-xT-LvCY5soM/TcrcF2su_YI/AAAAAAAAApI/AEnJnZSYGFA/s1600/gun__1298024071_1.jpg tohle je krasavec :)
http://fansonline.net/images/gillingham/DSC01305.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-vw-cuIc5Ibg/TlzWaULR3RI/AAAAAAAAAPI/_k3dAoaUVzI/s1600/CIMG4981.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fa/KenilworthRoadPanorama.jpg
To si dělá pr*del ne?
De Bruyne v Londýně :)
Ikdyž i Foy není zas tak špatný ref,jen ten inkriminovaný zápas mu hrubě nevyšel...Redka pro Bosingwu,neměl jednotný metr na fauly ve hře(přímáky atd)...Však to víme...
MBT Amali
MBT Amali boots
MBT Amali shoes
discount MBT Amali boots
http://gase.iprostor.cz/
Coach handbags with double-stitched seams and handles, added inside pockets, and only the finest leathers. we guarantee the toppest handbags at low price you will find from coach outlet online.When I first went to the web site coach factory online,I wasn't sure what to expect.Then,once I was scrolling through the handbags I saw this and I was fond of it!Once I received it, it matched my cell phone and no matter what I put in it, it never hurt my shoulder.If you are planing to buy Coach Jewelry Sets, don't hesitate. Just come to the coach online outlet online. Coach Jewelry Sets are your first choice.
In particular, products from coach factory outlet with leather design are fashionable, handmade,leading the wave of American pop.It with simple,durable and unique style to win consumers.There are different kinds of crossbody bags within marketplace nowadays. Even so it is not possible to beat the timeless design jointly with traditional elegance of the Bags at the coach factory outlet online.Here you can find the latest products in different kinds of coach factory outlet store making best materials.They are leisure practical products in the new generations.
If you buy bags and purses of the latest new designs from the louis vuitton outlet now, you can enjoy special discounts. What else are you waiting for?louis vuitton outlet usa is offering great collection of louis vuitton Sneakers for women in different styles and collections, which can make our dressing become more and more fashionable.It is the best time for you to match clothing in this summer afternoon, carrying with the new LV handbags in louis vuitton usa.
The christian Signature Hobo is from the latest release of christian louboutin uk. Its crisp, scribble material, leather handle, perfectly complements the relaxed shape of this stylish pouch.Welcome to our christian outlet store to enjoy the cheap christian louboutin uk sale from which you can get 100 percent service.There are some practical and beautiful items for sale at? christian louboutin for your selection. Do not miss it and have one for a try.
Though handbags are basically an accessory item of girls, there are many modern handbags and wallets for males too as it has become the ultimate fashion accessory at coach factory outlet.coach factory outlet online is a fashion brand to ensure its quality. With designer coach shoulder bags, you will always attract people's attention. The bags will emphasize your personal style and taste.This new Coach Handbag at the coach factory online outlet is a great bag that is perfect for summer or to carry all the year long. It can match with different occasions.
Several days ago, my friends recommended coach factory online to me, which provides women with cheaper Coach goods, better service and faster delivery.At the coach factory store,all the fashionable Coach handbags are superior in material and excellent in workmanship.It is definitely suitable to you.Just buy get for yourself or your friends.
As we show below, louis vuitton outlet have a number of Louis Vuitton Earrings, louis vuitton replica handbags, in different styles for your selection.You will easily notice the unfold zippers of this louis vuitton outlet online shop. That is the decoration. There are some inside pockets for you as well. They are easy to match your clothes and to carry.It is so good and attractive as a result of being made by a stylish designer or more. None can say no in front of so popular and chic louis vuitton online shop.
coach factory online daily news purse allow clearly tally it is advantage over various kinds of achievement costs wallets. Tho.Coach from coach factory wins the favor for durability and exquisite workmanship in making bags in the vogue field. Though the design is relatively simple.There is no doubt that they will consider increasing the confidence coach factory online outlet support for the world. This is called a smart design and product design, with high quality export coaching has a good reputation in each buyer.