Drogba přijde o zbytek sezony

Útočník a kapitán Pobřeží Slonoviny Didier Drogba si v dresu Chelsea již letos pravděpodobně nezahraje. Kanonýr Blues si v závěru utkání s Portsmouthem poranil koleno, kvůli němuž se neobjevil v zápase s Aston Villou. Na tiskové konferenci Ancelotti potvrdil, že si Drogba v tréninku své zranění zhoršil a pravděpodobně pro něj skončila sezona.

Potvrdily se tak spekulace, jež celý dnešní i včerejší den kolovaly po různých bulvárních plátcích. Drogba tak svému klubu v boji o titul nepomůže, svůj návrat bude směřovat na červnové mistrovství světa v Jihoafrické republice.

Zprávu na tiskové konferenci potvrdil i manažer Chelsea Carlo Ancelotti. „Bohužel, Drogbovo zranění se ukázalo být vážnější, než jsme původně předpokládali. Je možné, že se do konce sezony uzdraví, nicméně nyní to pro něj vypadá na konec sezony,“ prohlásil.

„Jeho koleno se výrazně zhoršilo v dnešním tréninku, když se v souboji srazil s Alexem,“ pokračoval. „Doufám, že zranění nebude tak vážné a Didier nám v zbytku sezony ještě pomůže, ale příliš s touto možností nepočítám. Na Old Trafford se určitě na trávníku neukáže," dodal Carlo.

Než upadnete do naprosté beznaděje, pusťte si televizi, nalaďte rádio, nebo jen prostě koukněte do kalendáře :). Ano, skutečně se v dnešní tiskovce téma Drogba probíralo, naštěstí však zazněla jiná, mnohem více uchu lahodící slova. „S Drogbou není problém, dnes již trénoval, je v pořádku a v sobotu bude k dispozici,“ utěšil fanoušky Ancelotti.