Konec spekulacím, Falcao posílí Chelsea

Radamel Falcao odehraje minimálně příští sezónu v dresu Chelsea. Kolumbijský reprezentant se připojí k Blues formou hostování z AS Monaco. Součástí této dohody bude také opce na trvalý přestup ve výši 50 milionů eur.

Devětadvacetiletý útočník odehrál minulou sezónu na hostování v Manchesteru United, kde se mu vůbec nedařilo, když v 29 zápasech vstřelil pouhé 4 branky. Teď však bude mít šanci napravit si reputaci v dalším anglickém velkoklubu. Tato zpráva bude pravděpodobně znamenat odchod Loica Rémyho nebo Patricka Bamforda.

Podle deníku Guardian Chelsea zaplatí za Falcaovo hostování Monacu 4 milióny liber. Jeho týdenní mzda by se měla pohybovat okolo 200 tisíc liber.