Hazard chce Bentekeho do Chelsea

Eden Hazard tvrdí, že by byl „nejšťastnějším mužem na světě“, pokud by jeho spoluhráč z národního týmu Belgie přestoupil do Chelsea.

Očekává se, že Benteke v létě opustí Aston Villu a sám útočník pro Sky Sports News HQ přiznal, že si není jistý, kde bude v příští sezoně.

V médiích je spojován s přesunem do řady předních klubů anglické Premier League, včetně Hazardovy Chelsea.

„Pokud by s námi Christian podepsal, byl bych nejšťastnější muž na světě,“ řekl Hazard pro belgická média.

„Mám s ním skvělý vztah a nechtěl bych nic lepšího, než hrát s ním. Christianovi je 25. Je ve věku, kdy musí udělat dobrou kariérní volbu.“

„Neříkám, že Aston Villa je malý klub, ale už odehrál mnoho velkých zápasů a může teď hrát v Lize mistrů.“

Od chvíle, kdy v roce 2012 přestoupil do Aston Villy, vstřelil Benteke celkem 49 gólů v 101 zápasech.

V současné době je s Hazardem na reprezentačním srazu, připravujíce se na zásadní kvalifikační zápas na EURO proti Walesu.