Costa nestihne zápas se City, dostal třízápasový trest

Útočník Diego Costa klíčový zápas proti Manchesteru City nestihne. Od FA dostal třízápasový trest za nesportovní chování – šlápnutí na nohu Emreho Cana v semifinále ligového poháru proti Liverpoolu.

Costa tak bude mimo hru téměř tři týdny – kromě City nebude moci nastoupit ani na hřišti Aston Villy a doma proti Evertonu.

Další zápas, v němž bude José Mourinho moct počítat s jeho službami, bude až osmifinále Ligy mistrů v Paříži 17. února.