José potěšen příchodem Wright-Phillipse

José Mourinho je nadšený z příchodu Shauna Wright-Phillipse a stále doufá, že se Michael Essien přidá k jeho hvězdnému týmu.

Chelsea minulou sezonu s přehledem získala titul, ale Mourinho se rozhodl na soupisce udělat několik změn, a proto si vybral Shauna Wright-Phillipse z Manchesteru City jako svůj letní přestupový cíl.

„Je jeden z nejlepších hráčů v Anglii,“ řekl Mourinho pro Sky Sports. „Je mladý a má možnost se zlepšovat. Má vlastnosti, které má moderní fotbalista mít. On je rychlý, inteligentní, kreativní a dokáže obejít protihráče.“

„On, Joe Cole, Damian Duff a Arjen Robben budou pokrývat křídelní prostory a s ním nebudeme mít problémy, když budou Robben a Duff zranění. Příští léto bude Mistrovství světa a národní týmy odehrají hodně přátelských utkání. My budeme bojovat o pět titulů, tak potřebujeme mít každé místo v sestavě zdvojené.“

Mourinho potřebuje do své sestavy ještě jednoho hráče na post středního záložníka, tak chce získat Michaela Essiena z Lyonu.

„Smertin odešel do Charltonu, Scotty do Newcastlu a koupili jsme jen mladého Diarru. To je oblast, kde nemáme problémy, ale máme prostor, tak se proto během letního přestupového trhu pokusíme získat ještě jednoho dobrého hráče,“ uzavřel Mourinho.

Komentáře

K tomuto článku není možné vkládat komentáře.