Wycombe 1:5 Chelsea

Chelsea Londýn ve svém prvním přátelském utkání porazila tým Wycombe 5:1. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Robben.

Blues nastoupili do utkání v rozestavení 4–3–3 s řadou mladých hráčů a nových tváří. Jako kapitán tým vedl John Terry.

Úvodní sestava:Cudicini – Johnson, N Morais, Terry, del Horno – Gudjohnsen, Grant, Jarosik – J Cole, C Cole, Duff

První poločas Vykopává Chelsea

13.minuta:Gud­johnsen vyslal první střelu na bránu v zápase. Z přímého kopu se mu podařilo obstřelit zeď zprava, ale pouze do brankářovy náruče.

29.minuta: Damien Duff po krátké přihrávce C Cole vypálil a míč skončil v brance.

32.minuta: C Cole namířil přesně po rohu Duffa.
Poločas: Wycombe 0:2 Chelsea

Do druhého poločasu provedla Chelsea řadu změn. Sestava: Cech – Ferreira, Johnson, Gallas, Elmer – Tiago, Jarosik, Lampard – J Cole, C Cole, Robben

Druhý poločas Vykopává Wycombe

59.minuta: Griffin udeřil po křižním centru Eastona a překonal Perta Cecha, když hlavičkoval úplně nekrytý.

60.minuta: Arjen Robben dorazil střelu Tiaga do sítě.

62 minuta: Střídání F Morais za C Cole. J Cole se přestěhoval na střední útok.

66.minuta: Střídání Watt za Johnsona

70.minuta: Jarosik pálí z dálky poté, co Robben oklamal pravého obránce a přihrál mu.

72.minuta: Střídání Phil Younghusband za Joe Cole

85.minuta: Jarosik skóruje podruhé a znovu po přihrávce Arjena Robbena.

Konec utkání Wycombe 1:5 Chelsea
Hvězda utkání: Arjen Robben