Barca doma prohrála s Atlétikem!

Náš osmifinálový soupeř v Lize mistrů španělská FC Barcelona včera utrpěla potupnou prohru na Nou Campu od Atlétika Madrid 1:3!

Nutno však dodat, že do utkání nemohli nastoupit největší hvězdy. Chyběli především Ronaldinho, Eto'o plus další čtyři hráči.

Atlético se dostalo do vedení již po třiatřiceti minutách, kdy 70 tisíc fanoušků zaskočil španělský talent Fernando Torres. Po přestávce přidal druhý gól Maxi Rodriguéz a s Barcou to vypadlo zle.

Naděje vrátil Švéd Henrik Larsson svým snižujícím gólem, jenže v 76. minutě rozhodl o jasné výhře Atlétika svým druhým gólem Torres. Barcelona doma podlehla madridskému celku 1:3.

Sestava Barcelony: Valdés – Oleguer, Marquez(73. van Bronckhorst), Puyol, Sylvinho – Deco, Gabri, Iniesta, van Bommel(45. Giuly) - Messi(45. Ezqu­erro), Larsson.