Chelsea nabídla Terrymu nový kontrakt

© chelseafc.com

Na dnešní tiskové konferenci Guuse Hiddinka bylo oznámeno, že kapitán John Terry dostal od klubu nabídku na prodloužení smlouvy o jeden rok.

Terryho současná smlouva vyprší letos v létě a nejúspěšnější kapitán londýnského klubu v únoru uvedl, že na stole neleží nabídka na její prodloužení.

V prohlášení Chelsea v tu dobu stálo, že „diskuze zůstanou otevřené“, a bývalý kapitán Anglie nyní zvažuje nabídku v podobě 12 měsíčního prodloužení.

Mluvčí Chelsea na dnešní tiskové konferenci řekl: „Marina Granovskaia a Bruce Buck se tento týden setkali s Johnem a jeho agentem a nabídli mu prodloužení smlouvy o jeden rok.“

„Pochopitelně vzhledem k tomu, že to přichází až v samém závěru sezony, je toto pro Johna a jeho rodinu velké rozhodnutí. A je to něco, co nyní zvažují.“

35letý Terry od svého debutu v říjnu 1998 odehrál za Chelsea 703 zápasů a celou dobu dává jasně najevo, že jeho prioritou je setrvat na Stamford Bridge.

V tuto chvíli je jen na Terrym, zdali odehrál svůj poslední zápas v dresu klubu, do něhož přišel jako školák a coby kapitán ho dovedl k zisku čtyřem titulům Premier League a poháru Ligy mistrů.